Начало / Последни новини / Левски победи Мизия в Кнежа

Левски победи Мизия в Кнежа

Едноименният тим на град Левски се наложи с 3:2 в Кнежа над местния Мизия. Това бе поредната контролна среща на съперниците в хода на подготовката им за новия сезон на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. През първото полувреме имаше известно равновесие. Домакините откриха резултата десетина минути след началния съдийски сигнал. Четвърт час преди почивката гостите изравниха чрез Любомир Тодоров. На два пъти гредите помогнаха на Мизия след удари на Венцислав Миленов и Цветан Петров. В началото на втората част обрата в резултата стана факт с попадение на Антонио Иванджиков. От този момент до края левскарите тотално надиграха съперника. Въпреки това допуснаха изравняване, като в 71-ата минута точен бе Митя Комаревски.  Десетина минути преди последния съдийски сигнал Миленов донесе победата на гостите. След това Иванджиков уцели гредата.