Начало / Последни новини / Левски падна от шампиона

Левски падна от шампиона

Едноименният отбор на град Левски загуби в монтанското село Ерден от Кариана с 0:4. Двубоят е от 30-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините доминираха през целия мач и пропуснаха да бият с повече. Головете им паднаха не без помощта на съперника. Така стана при първото попадение, когато нисичкия Цветомир Тодоров се възползва и вкара с глава. Секунди по-късно нова грешка на левскарите доведе до центриране и този път с глава точен бе Николай Николов. След почивката Георги Цеков шутира от границата на наказателното поле, а вратаря Теодор Тодоров не успя да хване топката и тя премина под плонжа му за 3:0. Християн Василев заби четвъртия гол. После мача се доигра спокойно.