Начало / Последни новини / Без проблеми за Вихър срещу Янтра 1919

Без проблеми за Вихър срещу Янтра 1919

Вихър победи в Славяново гостуващия му Янтра 1919 /Габрово/ с 3:1. Двубоят е от 30-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов спечели с лекота. Тя имаше тотално надмощие през целия мач. Вратарят на гостите се размина с поне още пет гола. В 21-ата минута Любомир Иванов изпълни прецизно фаул и домакините поведоха. Десетина минути по-късно Иван Иванов получи топката в коридор напредна и с шут по диагонала удвои. Малко преди почивката пред вратата на Вихър настана суматоха и Христо Цонев реализира почетното попадение за габровци. После Константин Генков и Димитър Димитров не успяха очи в очи с вратаря на Янтра. Димитров все пак се реабилитира в 71-ата минута, когато оползотвори пас на Генков – 3:1. В оставащото време до края Иванов, Генков и Светослав Кръстев не успяха да преодолеят габровския страж.