Начало / Последни новини / Левски падна в Павликени

Левски падна в Павликени

Едноименният тим на град Левски падна в Павликени с 1:3. Двубоят е от 24-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините играха почти цяло полувреме с десет футболисти. Първата част бе равностойна. Евгени Систов пропусна да вкара за гостите. Малко преди почивката Петев даде аванс на Павликени. В 50-ата минута Александров фаулира откъсналия се Любомир Борисов и съдията му вдигна червен картон. След това Цветан Петров уцели гредата от фаул. Малшансът не сломи левскарите и те тръгнаха в атака. В 61-ата минута обаче бяха попарени с втори гол, дело на Красен Трифонов. Десетина минути по-късно Иво Върбанов намали – 1:2. Последвалият щурм на гостите ги завари оголени в защита и Трифонов премахна интригата с трето попадение. Отборът на Левски бе изрази недоволството си от работата на реферите.