Начало / Последни новини / Разгром за Мизия в Габрово

Разгром за Мизия в Габрово

Янтра Габрово разнищи гостуващия му Мизия /Кнежа/ с 6:0. Двубоят е от 24-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Те обаче не излязоха като обречени и през първото полувреме оказаха известно противодействие. Настоящият голмайстор на групата Пламен Кожухаров обаче ги наказа два пъти. В края на полувремето гостите имаха възможност да направят 2:1, но пропуснаха дузпа. След почивката домакините тотално ги надиграха. Само за няколко минути Денислав Николов и Николай Андреев вкараха по веднъж. В оставащото време се разписаха още Петър Петров и Захари Михайлов.