Начало / Последни новини / Левски не успя във Видин

Левски не успя във Видин

Едноименният отбор на град Левски загуби с 1:2 във Видин от тамошния Бдин. Двубоят бе от 6-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Получи се оспорван мач, но домакините бяха по-концентрирани пред гола. Благодарение на това те изковаха победата още до почивката. В 12-ата минута Цветан Цветанов се възползва от подаване на Александър Соколов и даде аванс на отбора си. Веднага след това Данис Георгиев и Мартин Михайлов можеха да решат всичко, но не уцелиха вратата. В края на полувремето Мартин Димитров се пребори за топката и покачи на 2:0. Двадесетина минути преди края Евелин Георгиев фаулира нападател на гостите и получи червен картон, а Любомир Тодоров фиксира крайното 2:1. Той, Евгени Систов и Петър Ванков имаха шансове за още голове, но видинския страж Драгомир Петков пази отлично.