Начало / Последни новини / Вихър се изложи в Габрово

Вихър се изложи в Габрово

Вихър /Славяново/ загуби с 1:2 в Габрово от местния Янтра. Двубоят бе от 6-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите сами са виновни за поражението си. Те владеха инициативата през цялото време. Създадоха доста голови ситуации, но за пореден път ги проиграха лековато. За кой ли път и след елементарни грешки позволиха на противника да им вкара. Така се получи още в началото, когато Ивайло Иванов се размина с топката и опитния Пламен Кожухаров се възползва за да изведе домакините напред в резултата. Десетина минути преди почивката грешка в центъра позволи на габровлии да удвоят аванса си пак чрез Кожухаров. Едва в средата на втората част Иван Иванов реализира за Вихър. Попадението обаче се оказа достатъчно само за почетна загуба.