Начало / Последни новини / Левски изпусна разгром над Мизия

Левски изпусна разгром над Мизия

Едноименният отбор на град Левски победи с 2:1 гостуващия му Мизия /Кнежа/ в среща от 2-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините трябва да се сърдят на себе си, че интригата остана до края. Всяка тяхна атака вещаеше голова заплаха, но в завършващата фаза не се получаваше. През първото полувреме Евгени Систов уцели два пъти гредите. Той, Славей Байрактаров, Цветан Петров, Венцислав Миленов и Тони Паликрушев пропиляха чисти голови положения. Последният все пак се разписа, възползвайки се от центриране на Систов. Същото беше съотношението и след почивката. При една от редките си контри гостите изравниха чрез Десислав Русев. Скоро след това Любомир Борисов вкара победния гол за левскарите. Пропуски за тях направиха още Систов, Миленов и Петров. Отборът им завърши с 10 футболисти, заради червен картон на Станислав Иванов.