Начало / Последни новини / Левски без проблеми в Трявна

Левски без проблеми в Трявна

Едноименният отбор на град Левски спечели гостуването си на Трявна с 2:1. Двубоят бе от 10-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите доминираха тотално през всичките 90 минути. В 17-ата минута обаче вратаря им Димитър Височков не успя да улови топката и притичалия Александър Дамянов я насочи в мрежата му. Левскарите засилиха натиска и изравниха в края на полувремето. Цветан Петров центрира, Станислав Иванов насочи топката с глава, вратаря изби, но Евгени Систов заби попадението. След почивката топката се разиграваше пред вратата на домакините. В 57-ата минута Илко Трифонов разби устата на Иво Върбанов и съдията го изгони. Гостите затегнаха още повече обръча около противниковата врата. Петров шутира два пъти опасно. Любомир Тодоров пропусна да вкара. Това обаче стори Любомир Борисов в 77-ата минута с глава след центриране на Станислав Иванов. До края Тодоров уцели гредата, а Петров стреля опасно.