Начало / Последни новини / Без победител в сблъсъка Роберт Петров – Красимир Бислимов

Без победител в сблъсъка Роберт Петров – Красимир Бислимов

Бившите треньори на плевенския Спартак – Роберт Петров и Красимир Бислимов се изправиха един срещу друг на стадион „Георги Бенковски“ във Видин. Водените от тях отбори съответно – Бдин и Вихър (Славяново) не успяха да се победят, завършвайки 1:1 в среща от първия кръг на Северозападна Трета футболна лига. Получи се равностоен двубой с доста интересни моменти. Първото полувреме завърши без попадения. Веднага след почивката обаче домакините поведоха чрез Александър Соколов. Лидерът на бдинци можеше да реши спора в полза на своя тим, но малко след гола не уцели вратата, а гредата. После същото направи и съотборника му Ивелин Георгиев. Гредата разтресе и Траян Димитров от Вихър в 79-ата минута. Накрая Иван Иванов наказа грешка на видинската защита и донесе точка на своя тим.069роберт петров