Начало / Последни новини / Кметът на Плевен поздрави баскетболистите на Спартак за класирането на полуфиналите на НБЛ
Снимка: LAP.BG

Баскетболистите на Спартак Плевен получиха специални поздрави от кмета Георг Спартански за класирането им на полуфиналите на Националната баскетболна лига за мъже.

Кметът използва редовната оперативка на общинската администрация, за да отбележи постигнатото от момчетата на Александър Дяковски – втората победа над Берое и 2:1 успеха в серията, което ги отведе на полуфиналите.

За първи път от осем години баскетболният Спартак се класира за полуфинал в първенството. В спор за място на финала плевенчани ще играят срещу отбора на Балкан, който е втори от редовния сезон.