Начало / Последни новини / Калоян Иванов е трети за купа „Трите хълма”

Калоян Иванов е трети за купа „Трите хълма”

Трето място за Калоян Иванов от СКО Север /Плевен/ в международното състезание по ориентиране за купа „Трите хълма“ във Велико Търново. Надпреварата бе на средна дистанция. Призовото класиране на Иванов бе в старта на момчетата до 16 години. По трасето от 3.6 км със 165 метра изкачване и 16 контролни точки преминаха 22-ма състезатели. На-бърз бе Калоян Петров от Вариант 5 /Търговище/, която финишира за 33:30 минути. Плевенчанът завърши на 8:03 минути след него. Тук девети е съотборникът му Здравко Колев. Второто място е за Преслав Щерев от Бегун /Варна/.

На същата дистанция, но в групата М21 А състезателят на СКО Север Милен Симеонов остана минути и половина от призовата тройка. Той финишира четвърти от общо 13 ориентировачи.

Съотборниците му Лиляна Маринова /Ж20/, Лора Александрова /Ж21 А/ и Пламен Райков /М40/ се класираха на шесто място. Вилиана Гургурова пък е девета при момичетата до 16 години.