Начало / Последни новини / Златен медал за Емил Веселов в Мездра

Златен медал за Емил Веселов в Мездра

Поредно силно участие на лекоатлета на КЛА Спартак /Койнаре/ Емил Веселов. Талантливият състезател спечели старта на 2000 метра за юноши младша възраст в Мездра. Там се проведе XVIII републикански шосеен пробег „3 март”. С перфектно бягане Веселов отвя конкуренцията. Сребърният медал взе Георги Стефанов от столичния клуб Спортико. Трети финишира Митко Деянов от Атлетик 90 /Луковит/.

Малко не достигна на Анахид Руменова да дублира успеха на съотборника си Емил. Тя спечели сребърен медал на 1500 м при девойките младша възраст. По-бърза от нея бе единствено Дуйгу Адилова от СКЛА Нови Пазар. Призовата тройка допълни Мариела Стоилова от Оборище /Панагюрище/.

160 атлети /от деца до жени и мъже/ от 21 клуба от цялата страна участваха в надпреварата.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...