Начало / Последни новини / „Железничари“ прегазиха старшата на Спартак

„Железничари“ прегазиха старшата на Спартак

Локомотив /Горна Оряховица/ преби в Плевен местния Спартак с 6:0. Двубоят бе от втория кръг на футболното първенство на зона Велико Търново за юноши старша възраст – А група. Крахът донякъде бе обясним, защото освен титулярните 11 на „плевенската“ резервна скамейка имаше само един полеви футболист и вратар. През целия мач гостите доминираха тотално и дори можеха да бият с двуцифрен резултат. Домакините пък не създадоха нито една голова ситуация пред вратата на съперника. Мъките им започнаха още в 3-ата минута, когато нападател на „железничарите“ им вкара гол. Около четвърт час по-късно пасива вече бе 0:2. След почивката бе извършена и единствената смяна. Това обаче не помогна на спартаковци, на които се наложи да вадят топката от мрежата си още четири пъти. Така Спартак записа една от най-големите си излагации при подрастващите, допускайки да го разгроми съперник от средна класа.