Начало / Последни новини / Емил Веселов финишира четвърти в Ямбол

Емил Веселов финишира четвърти в Ямбол

Емил Веселов от КЛА Спартак /Койнаре/ се класира на четвърто място в 53-ото издание на лекоатлетически крос „Диана“ в Ямбол. Националният шампион на кроскънтри за момчетата под 16 години пробяга 1500 метра за 4.41.2 минути. Изненадващо пред него финишираха съперници, които побеждава с лекота. Победител в старта стана представителят на домакините Пламен Драганов. Втори завърши Мехмед Мехмед от Лудогорец /Разград/. С бронзовия медал се окичи Кристиян Иванов от Берое /Стара Загора/.

КЛА Спартак /Койнаре/ бе представен в кроса и при девойките младша възраст. Анахид Руменова стана седма в бягането на 1500 м. Най-бърза бе пловдивчанката Лидия Заирова, следвана от Мария Ташева /Шумен/ и варненката Зорница Добрева.