Начало / Последни новини / Добромир Николов е трети на препятствията

Добромир Николов е трети на препятствията

С бронзов медал завърши участието си в бягането на 60 м с препятствия Добромир Николов. Стори го в националния шампионат по лека атлетика за юноши под 20 години, който се проведе в столичната зала „Асикс Арена“. Шампион стана представителят на столичния Левски – Кристиян Патъров. Второто място е за Радин Вълчев от Академик /София/.

Извън призовата десетка се класираха други трима от бегачите ни. Съотборникът на Добромир – Максимилиян Щерев е 12-и. На следващите две позиции са състезателите на СКЛА Спринт /Червен бряг/ – Симеон Цветков и Петко Стаменов.