Начало / Последни новини / Диян Дончев: Необходими са ни още няколко класни футболисти

Диян Дончев: Необходими са ни още няколко класни футболисти

Снощи футболния Спартак /Плевен/ загуби с 1:3 контролата в Стара Загора срещу местния Берое. Противно на крайния резултат гостите откриха резултата в средата на първото полувреме чрез Григор Долапчиев. В самия му край Александър Василев изравни за домакините, а след почивката отново той с второ попадение направи обрата пълен. После Александър Колев затвърди успеха на беройци.

„Получи се добър мач за нас срещу един от силните отбори в България. Доволен съм, че премерихме сили с такъв съперник, защото така се видя на какво ниво сме. За мен бе важно да изпробваме някои варианти. Направихме го и заключението е, следното: Необходими са ни още няколко класни футболисти. Водим разговори с такива и очаквам да ги привлечем. Изобщо селекцията при нас продължава и в двете посоки – привличане и освобождаване на играчи. Неяснотата около това в кое първенство ще участваме ни принуди да закъснеем с всичко е най-вече в комплектоването на отбора. Това не е оправдание. Смятам, че скоро ще сме готови за шампионата. За това ще помогне и спокойната обстановка в отбора“, коментира старши треньора на плевенчани Диян Дончев.

Снимка: beroe.bg