Начало / Последни новини / Децата на Момчил Челестинов прегазиха Янтра

Децата на Момчил Челестинов прегазиха Янтра

Детският тим на ОФК Спартак /Плевен/ победи Янтра в Габрово с 4:1. Двубоят бе от 9-ия отложен кръг на футболното първенство – подзона Велико Търново. Селекцията на Момчил Челестинов доминираше тотално и пропусна да бие с двуцифрен резултат. Тон за успеха даде Васко Първанов с попадението си в 17-ата минута, когато оползотвори подаване отдясно. След още толкова време Алекс Асенов надбяга габровските защитници и шутира покрай вратаря за 2:0. В началото на второто полувреме играч на домакините се възползва от грешка в плевенската защита и реализира почетното попадение за отбора си. Четвърт час по-късно Янислав Петров завърши с гол заучена комбинация след изпълнение на фаул. Накрая лидера на Спартак – Юлиян Николов бе изведен сам срещу вратаря и го преодоля за окончателното 4:1.