Начало / Последни новини / Децата на Момчил Челестинов биха Гигант с 9:0

Децата на Момчил Челестинов биха Гигант с 9:0

Детският отбор на ОФК Спартак завърши годината с 9:0 у дома срещу Гигант /Белене/. Двубоят бе от 16-ия кръг на футболното първенство на подзона Велико Търново. Селекцията на Момчил Челестинов направи силен мач, но в стремежа си да вкара повече голове прибързваше в завършващата фаза на атаката, пропилявайки доста положения. Пред първото полувреме се разписаха Атанас Петров и Юлиян Николов. При този резултат дойде почивката. След нея Николов вкара още веднъж. Същото сториха Павел Челестинов, Димитър Младенов, а по два пъти реализираха Алекс Асенов и Васко Първанов.