Начало / Последни новини / Децата на Илич Митранов с нов разгром над габровлии
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Децата на Илич Митранов с нов разгром над габровлии

След като преди около месец Спартак /Плевен/ разби гостуващия му Янтра /Габрово/ с 8:1, сега отнесе със 7:0 другата формация от града на Рачо Ковача – Янтра 1919. Двубоите са от зоналното футболно първенство за деца до 15 години. Вторият мач не се различаваше от предишния. Селекцията на Илич Митранов тотално надигра съперника и дори можеше да бие с двуцифрен резултат. Малките спартаковци действаха като зрял отбор – тактически дисциплинирано, използваха празните пространства, комбинираха прецизно, печелеха индивидуалните двубои, превъзхождаха противника с бързина … Интригата изчезна още в началото. Тихомир Иванов матира габровската отбрана секунди след началния съдийски сигнал. В 5-ата минута пак той покачи на 2:0. После дойде ред на Слав Петков, разписал се в 18-ата и 23-ата минута. Секунди преди почивката Валентин Минев направи 5:0. През второто полувреме Мариян Великов също вкара два пъти. Това бе най-добрия мач на плевенския тим от началото на сезона.