Начало / Последни новини / Децата на Илич Митранов повалиха лидера

Децата на Илич Митранов повалиха лидера

С 1:0 над гостуващия му Ботев /Враца/ започна за плевенския Спартак пролетния дял на зоналното футболно първенство за деца до 15 години. Двубоят бе от 10-ия кръг. Единственото попадение реализира Денислав Петров. Час след началния съдийски сигнал бранител на съперника спря с нарушение голова атака на домакините и Дени реализира отсъдената дузпа. Това беше най-малкото с което се отърваха врачани, които с нищо не защитиха претенциите си на лидер на групата. Селекцията на Илич Митранов тотално ги надигра. До почивката резултата можеше да е най-малкото категоричен в тяхна полза. Валентин Минев, Тихомир Динев и Мариян Пепов обаче не успяха да вкарат положенията си. Пропуските доведоха до изнервяне и почивката дойде при 0:0. След нея плевенския тим обсади вратата на гостите. След единствения гол Динев пропусна да реализира. Пепов пък преодоля защитата, вратаря и вместо да стреля или да подаде на трима съотборника падна от умора. Двубоят премина под отличното ръководство на съдията Мариян Блажев.