Начало / Последни новини / Децата на Илич Митранов загубиха от Литекс
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Децата на Илич Митранов загубиха от Литекс

Минимална загуба – 1:2 записа детския футболен тим до 15 години на Спартак /Плевен/ в Ловеч от връстниците си от Литекс. Това бе първата контролна среща на селекцията на треньора Илич Митранов за тази година. Противно на крайния резултат плевенския тим показа силна игра, но пропусна да оползотвори головите си ситуации. Още в 4-ата минута гостите имаха гол аванс. Тихомир Динев открадна топката от съперника и след финт стреля неспасяемо в мрежата на съперника. След това Слав Петков пропусна да направи резултата категоричен, пропилявайки две стопроцентови положения. Митранов започна второто полувреме с четири промени в състава. Въпреки това отбора му повече владееше топката, имаше и пълен контрол над мача. В края на двубоя две елементарни грешки доведоха до развръзката. Първо в 76-ата крайния бранител допусна леко да бъде преодолян, последва центриране в наказателното поле, защитниците бяха неориентирани и в разбъркването със съмнения за автогол стана 1:1. В последните секунди пък плевенския вратар бе излязъл доста напред, ловешки футболист овладя и от 20 метра го прехвърли за крайното 2:1.