Начало / Последни новини / Два сребърни медала за плевенската тенисистка Росица Денчева

Два сребърни медала за плевенската тенисистка Росица Денчева

За първи път в историята на Тенис клуб „Плевен 90” техен състезател спечели медали от Държавното лично първенство в зала. Росица Денчева се окичи с два сребърни медала – в индивидуалните игри и при двойки, съобщиха от клуба.

Роси взе среброто в индивидуалното състезание след победи над Джулия Златева-Испано-Вн с 6:4;6:4, Ангела Ганева-Дряново с 6:1;6:2. На финала плевенската тенисистка, след оспорван мач, отстъпи на Анастасия Николова-Суперспорт-Вн с 7:5;6:2.Така спечели сребърен медал.

В играта на двойки  с Ева Бусаад-Ст.Загора, след загуба от Ананстасия Николова и Джулия.Златева с 6:1;7:6(8) , също се окичи със сребърен медал.