Начало / Последни новини / Два бронзови медала за ОДМВР – Плевен от Републиканско по плуване

Два бронзови медала за ОДМВР – Плевен от Републиканско по плуване

Десислава Георгиева  – служителка на ОДМВР-Плевен, спечели два бронзови медала от Републиканско първенство по плуване за служители на МВР, което се проведе от 10 април до 12 април 2017 година в Спортно-оздравителен комплекс „Камчия”. Мероприятието е част от утвърдения спортен календар на Спортна асоциация МВР за 2017 година, която е и организатор на събитието. Десислава Георгиева спечели медалите си в дисциплините 50 метра кроул и 50 метра гръб. Другият състезател от плевенската Дирекция –  Явор Костов, зае място в челните позиции на дисциплините 50 и 100 метра бруст.