Начало / Последни новини / Голов екшън в Берковица! Партизан изпусна да бие Ком

Голов екшън в Берковица! Партизан изпусна да бие Ком

Ком и Партизан (Червен бряг) завършиха 3:3 в Берковица. Двубоят е от шестия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. За изпуснатата победа повече трябва да съжаляват гостите. Те бяха по-добрия отбор, въпреки бруталното поведение на противниковите футболисти и тенденциозното съдийство. Мачът започна интересно с удар на Цветко Иванов в гредата над Веселин Ганчев. Отговорът на Партизан не закъсня и Милен Тонев откри резултата в 11-ата минута. В средата на полувремето Гълъб Герасимов възстанови равенството. Червенобрежкият тим нанесе своя удар в заключителните минути на първото полувреме. В 41-ата играещия треньор Любомир Иванов вкара за 1:2. Секунди преди почивката Александър Асенов заби третото попадение в мрежата на Кристиан Дончев. Още при първата си атака за втората част Генади Петров бе точен с глава – 2:3. Съдийските аванти за домакините продължиха и в 75-ата минута рефера отстрани един от лидерите на Партизан – Иво Иванов. Кулминацията настъпи в 88-ата минута, когато Александър Соколов изравни след 2-метрова засада. Секунда преди края домакините пак треснаха гредата.

Стартов състав на Партизан – 1. Веселин Ганчев, 6. Иван Иванов, 20. Тихомир Дамянов, 3. Слави Паскалев /капитан/, 4. Ивелин Аладжов, 13. Митко Милчев, 11. Любомир Иванов, 8. Младен Николаев, 17. Александър Асенов, 5. Петьо Славчев, 10. Милен Тонев.