Начало / Последни новини / Втори хикс между Ботев и Мизия

Втори хикс между Ботев и Мизия

Ботев и Мизия /Кнежа/ завършиха 2:2 в Луковит. Това бе втората футболна контрола между двата отбора за седмица. В първия мач съперниците извъртяха 0:0 в Кнежа. Сега пак стана равностоен, здрав, но коректен двубой. В него не участваха доста от титулярите заради контузии. Четвърт час след началния съдийски сигнал играещия треньор на гостите Димитър Петров центрира и Десислав Русев откри резултата. Така завърши първото полувреме. В 58-ата минута равенството бе възстановено след самостоятелна акция на Данаил Йозов. Минути по-късно юношата Веселин Русинов изпревари луковитските бранители и отново даде аванс за Мизия. В 76-ата минута съдията отсъди фаул за домакините. Последва моментално късо подаване и след него второ зад суетящата се защита на съперника към опитния Милен Тонев, който изравни. По още няколко голови ситуации имаше пред двете врати.