Начало / Последни новини / Вторият отбор на СКТМ Тетрон есенен лидер във В група

Вторият отбор на СКТМ Тетрон есенен лидер във В група

Плевенският СКТМ Тетрон завърши годината на първо място в Северозападната група В1 по тенис на маса за мъже. Очаквано класиране за отбора ни с оглед класата му. Селекцията на играещия треньор Владимир Петков спечели всичките си срещи през есенния полусезон на първенството. Плевенчани в състав: Иво Иванов, Климент Тодоров, Алекс Боев и Енчо Стоянов биха Белун II /Козлодуй/, Нове /Свищов/, Академик 2001 ІІ /Свищов/, Надежда ІI /София/, Комета плюс /Луковит/, Боровец III /Горна Оряховица/ и Нове II /Свищов/. С въпросните успехи, тетронци са лидер в класирането с пълен актив – 7 победи от 7 мача. Вторият етап от първенството ще се проведе през следващата година. Целта пред СКТМ Тетрон е първото място и изкачване в Б група.