Начало / Последни новини / Вратарски грешки провалиха Партизан в Козлодуй

Вратарски грешки провалиха Партизан в Козлодуй

Партизан (Червен бряг) отстъпи с 1:2 в Козлодуй на местния Първа атомна. Двубоят бе от 8-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Илиян Здравков сама си е виновна за загубата. Това се отнася най-вече за вратаря им Красимир Иванов, който направи две елементарни грешки, които доведоха до попаденията за домакините. Първото полувреме беше равностойно, като козлодуйци повече владееха топката. В 12-ата минута стража на гостите изрита топката напред, Николай Ганчев я спря и шутира обратно към вратаря, прехвърляйки го за 1:0. По-идентичен начин Ганчев се разписа и в 35-ата минута. Това бяха ударите към отсрещната врата за козлодуйци през целия мач. Веселин Шекеров пък пропусна да намали резултата. След почивката червенобрежкия тим пренесе играта пред вратата на съперника. Денис Шаранков вкара от фаул за 2:1. Той имаше още една възможност. Слави Паскалев и Светослав Бърканичков пък уцелиха гредите. До края обаче друго попадение не падна.