Начало / Спорт / Волейболисти от Червен бряг победиха в Зоналното първенство и отиват на финал

Волейболисти от Червен бряг победиха в Зоналното първенство и отиват на финал

Волейбол

Отборът по волейбол за момчета от 5 до 7 клас на СОУ „Д-р Петър Берон“ – град Червен бряг, стана победител в Зоналното първенство от Ученическите игри 2013/2014 г., информират от пресцентъра на Община Червен бряг. Заключителният турнир в региона се проведе на 23 април  в спортна зала „Орловец“ в Габрово. В състезанието участваха 4 отбора от областите Плевен, Ловеч, Велико Търново и Габрово.

С победи над отборите от Велико Търново и Луковит червенобрежци се класираха на първо място и ще участва във финалните състезания през месец юни.