Начало / Последни новини / Вихър с първо поражение за годината

Вихър с първо поражение за годината

Футболистите на Вихър /Славяново/ загубиха в Разград от втория отбор на Лудогорец с 0:4. Това бе първо поражение за тях за тази година. Те също имаха своите шансове за попадения, но ги пропиляха, а вратарят им Светлин Линев спаси още два гола. Още в началните секунди Иван Иванов, Йоан Петков и Константин Генков разиграха бърза атака, но след удара на последния топката облиза външната страна на гредата. В средата на полувремето Хюсеин Кельовлуев откри резултата с красив гол със задна ножица. В 35-ата минута Димитър Митков удвои – 2:0. Малко след това Генков шутира, но разградския страж спаси. Домакините излязоха за второто полувреме с доста променен състав. Това позволи на съперника им да поизравни играта. В 60-ата минута рефера отсъди дузпа, но Генков стреля в гредата. След това вихърци също направи промени в отбора си. Накрая резервният им вратар Калоян Попин допусна две грешки, които Митков и Цветослав Петров наказаха с голове.