Начало / Последни новини / Вихър с победа в Трявна

Вихър с победа в Трявна

Вихър (Славяново) спечели гостуването си на едноименния отбор на град Трявна с 1:0. Двубоят е от 18-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Единственото попадение реализира Константин Генков от дузпа в 60-ата минута. Наказателният удар бе отсъден за нарушение срещу Любомир Иванов. Заслужен успех за селекцията на Красимир Бислимов с оглед служилото се на терена. Гостите владееха инициативата през целия мач. До почивката имаха три голови ситуации. Траян Димитров не успя да надиграе вратаря. Димитър Димитров също не улучи целта. Иван Филипов пък уцели гредата. След почивката картината не се промени. Преслав Антонов пропиля отличен шанс да реализира. После пък не успя да подаде на пласирания пред голлинията Иван Иванов. В последния четвърт час домакините натиснаха, но реално голово положение не създадоха.