Начало / Последни новини / Вихър с победа в Севлиево

Вихър с победа в Севлиево

Вихър /Славяново/ се наложи с 1:0 в Севлиево над едноименния тим. Това бе втората приятелска футболна среща за селекцията на Красимир Бислимов. Единственото попадение реализира Йоан Петков от фаул четвърт час преди последния съдийски сигнал. През целия двубой славяновския тим имаше превес. До почивката предимството се изразяваше във владеенето на топката. В края на полувремето вратаря на гостите Светлн Линев влезе в словесни пререкания със съперник и бе отстранен с червен картон. През втората част вихърци доминираха тотално. Преслав Антонов изпусна да вкара, а после не успя и да даде голов пас. Димитър Димитров и Александър Скорчев се измъкнаха по веднъж очи в очи със севлиевския вратар, но не можаха да го надиграят. Голмайсторът Петков също имаше още един шанс за попадение.