Начало / Последни новини / Вихър с очакван успех в Дряново

Вихър с очакван успех в Дряново

Вихър /Славяново/ вече дели първото място в Северозападната Трета аматьорска футболна лига след като се наложи с 1:0 в Дряново над местния Локомотив. Двубоят е от седмия кръг на първенството. Победата бе очаквана с оглед моментните възможности на съперниците. Домакините трябва да са доволни, че паднаха с минимален резултат. През първата част Евгени Систов и Младен Младенов не успяха да вкарат по веднъж на няколко метра от голлинията. След почивката гостите засилиха натиска и съперника им не излизаше от половината си. Развръзката настъпи в 70-ата минута, когато Константин Генков центрира и Любомир Борисов заби топката в мрежата. После Генков, Иван Иванов и Светлин Златарев не успяха да завършат с попадение бързо атаки на съотборниците си.