Начало / Последни новини / Вихър с лесна победа

Вихър с лесна победа

Вихър надигра гостуващия му Янтра (Полски Тръмбеш) с 3:0. Двубоят е от 20-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Срещата започна кошмарно за тях, защото още в началните секунди Евгени Систов им вкара гол, възползвайки се от пас на Йоан Петков. Въпреки надмощието си, славяновския тим не успя да реализира повече до почивката. Втората част започна с бърза атака на Янтра, но Калоян Попин излезе победител от двубоя с връхлитащия срещу него нападател. Веднага след това Петков намери Систов и той покачи на 2:0. В средата на полувремето Иван Иванов се измъкна сам срещу вратаря на гостите и го преодоля – 3:0. Други положения пропиляха Иван Филипов, Систов, Любомир Борисов, а Петков отправи два страховити удара.