Начало / Последни новини / Вихър се предаде на 10 от Севлиево

Вихър се предаде на 10 от Севлиево

Вихър отстъпи в Славяново на лидера в Северозападната Трета аматьорска футболна лига – Севлиево с 2:4. Мачът бе от 4-ия кръг на първенството. Селекцията на Красимир Бислимов игра половин час с футболист повече, но и това не й помогна. Иначе всичко започна добре. Още в началото рефера отсъди дузпа, но Иван Петков не я вкара. В 35-ата минута обаче съотборника му Иван Иванов пое топката на скорост и я насочи в мрежата на гостите. Секунди преди почивката обаче разконцентрирата славяновска защита допусна Георги Колев да изравни. Попадението не помрачи настроението на домакините. Четвърт час след почивката те вече имаха две предимства. Първо съдията вдигна втори жълт и червен картон на Алекс Георгиев за нарушение срещу Евгени Систов. Мариян Маринов пък изпълни прецизно фаула и Вихър поведе с 2:1. Още в еуфория домакините оставиха Колев да вкара още два пъти и обрата бе факт – 2:3. Накрая Радослав Байчев само оформи крайния резултат с ново попадение.