Начало / Последни новини / Вихър разби Партизан

Вихър разби Партизан

Тежка загуба – 1:6 понесе Партизан на стадиона си в Червен бряг. Нанесе му го Вихър /Славяново/ в среща от 17-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов можеше да бие и с повече. Гостите решиха всичко още в първия половин час. В 5-ата минута Йоан Петков откри резултат от фаул. Секунди по-късно Иван Иванов удвои с глава. Лъч надежда за домакините в 19-ата минута, когато Иван Стойчев направи 1:2. Само след три минути обаче Александър Скорчев засече с глава центрираната от фаул топка за 3:1. Той се разписа още веднъж в 31-ата минута. Останалите два гола за Вихър вкара Борислав Иванов през второто полувреме. Той, Иван Иванов, Евгени Систов и Петков пропуснаха да реализират още попадения.