Начало / Последни новини / Вихър разби Мизия

Вихър разби Мизия

Поредна разтромна победа взе Вихър /Славяново/ в Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Този път разбиха гостуващия им Мизия /Кнежа/ с 6:1 в среща от 10-ия кръг на първенството. Всичко приключи още до почивката. Йоан Петков откри резултата в 7-ата минута. Секунди по-късно равенството бе възстановено от Десислав Русев. Четвърт час след началния съдийски сигнал Траян Димитров отново изведе домакините напред. В края на полувремето Иван Иванов направи 3:1. Само за десетина минути през втората част селекцията на Красимир Бислимов вкара още три гола. Първо Траян Димитров покачи на 4:1, а след това Преслав Антонов се разписа два пъти.