Начало / Последни новини / Вихър разби Бдин

Вихър разби Бдин

С изразителна победа – 4:0 започна пролетния дял от Северозападната Трета аматьорска футболна лига тима на Вихър /Славяново/ срещу гостуващия му Бдин /Видин/. Двубоят бе от 16-ия кръг на първенството. Селекцията на Красимир Бислимов тотално надигра тази на Диян Дончев и пропиля поне още толкова попадения. Гостите оказаха съпротива само в началния четвърт час. След това нямаха сили да се противопоставят. В средата на първото полувреме Виктор Иванов оползотвори пас на Йоан Петков – 1:0. Добри възможности за гол имаха Траян Димитров, Петков и Иван Иванов, но минималното съотношение се запази. Десетина минути след почивката Петков изпълни прецизно фаул за 2:0. В 67-ата минута резултата стана категоричен след попадение на Иван Иванов. После Александър Скорчев се размина с гол. Крайното 4:0 фиксира Траян Димитров в 82-ата минута след подаване на Иван Иванов.