Начало / Последни новини / Вихър подчини „студентите“

Вихър подчини „студентите“

С победа – 4:2 в Свищов над местния Академик започна серията от контролните футболни срещи отбора на Вихър /Славяново/. Селекцията на Красимир Бислимов владееше инициативата през целия мач и заслужено спечели. Мачът тръгна отлично за гостите. Още в 40-ата секунда те отнеха топката от съперника, Александър Скорчев подаде на Иван Иванов, който я насочи в мрежата. В края на полувремето Лилян Маринов оползотвори центриране от фаул, засичайки с глава топката за 1:1. Осем минути след почивката обрата бе факт – Светлин Златарев сгреши, последва пас към Стефан Гинчев, който с отмерен удар изведе „студентите“ напред в резултата. Радостта на домакините обаче продължи секунди, тъй като Йоан Петков изведе Скорчев сам срещу свищовския страж и равенството отново бе възстановено. Десетина минути по-късно Петков даде аванс на славяновския тим. Всичко приключи четвърт час преди края, когато Петков центрира от фаул и Теодор Михайлов оформи окончателното 4:2. В оставащото време Стефан Гинчев можеше да се разпише за втори път, но пропусна да реализира дузпа.

Снимка: lovechnews.bg