Начало / Последни новини / Вихър не успя да спре Етър

Вихър не успя да спре Етър

Загуба – 0:3 претърпя Вихър в Славяново от гостуващият му Етър /Велико Търново/ в среща от 20-я кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. Развоят настъпи след почивката. До тогава срещата бе равностойна, като съперниците пропусна по една голова възможност. Десетина минути след започване на втората част бившият голмайстор на Спартак /Плевен/ – Стефан Христов подаде на Петър Димитров и той опъна мрежата на домакините. Малко след това двамата размениха ролите си. Димитров стреля в гредата и Христов посрещна топката, забивайки я във вратата. В последните секунди на мача Мартин Николов се измъкна сам срещу славяновския страж и вкара за трети път.