Начало / Последни новини / Вихър и Янтра си вкараха по веднъж

Вихър и Янтра си вкараха по веднъж

Вихър и Янтра (Габрово) завършиха 1:1 в Славяново. Двубоят е от 30-ия последен кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Получи се същинско дерби, като домакините повече трябва да съжаляват за изпуснатата победа. Те започнаха отлично и още в началните секунди пробив, на Константин Генков завърши с удар в гредата. Малко след това Евгени Систов вдигна публиката на крака с попадението си след заучено изпълнение на фаул. Доминацията на славяновския тим продължи. Отлични възможности за гол се откриха пред Генков, Йоан Петков и Систов, не те ги пропиляха. Само веднъж вратарят им бе поставен на изпитание, но отрази удар на Християн Кожухаров. След почивката нови шансове за Вихър проиграха Теодор Михайлов, Младен Младенов и Генков. В 70-ата минута Кожухаров изравни отблизо.

Предстои избор на превозвачи по четири автобусни линии от квотата на Община Плевен

Да бъде обявена обществена поръчка за превоз на пътници по автобусни линии от републиканската, областната ...