Начало / Последни новини / Вихър изпусна победа в Берковица

Вихър изпусна победа в Берковица

Вихър и Ком не си отбелязаха гол – 0:0 в Берковица. Двубоят е от четвъртия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Стана изключително оспорван мач, в който съперниците се бориха за всяка педя терен. Головите ситуации бяха малко. Гостите трябва да съжаляват, че не оползотвориха поне една от тях. В 43-ата минута капитана им Константин Генков се измъкна очи в очи със стража на съперника Кристиан Дончев, финтира го, но не вкара топката в празната врата. След почивката картината не се промени. Кулминацията настъпи в последните 5 минути. Първо Десислав Русев бе изведен на стрелкова позиция, но шутира в гредата. После влезлият като резерва за домакините Венци Иванов бе отстранен само за 20 секунди, след като репликира съдията, който му отвърна с два жълти и червен картон. Накрая бе отсъден фаул пред вратата на Теодор Тодоров. След центрирането, играч на Ком насочи с глава топката в гредата.

Стартовият състав на Вихър – 1. Теодор Тодоров, 77. Николай Иванов, 3. Ивайло Иванов, 37. Светослав Кръстев, 6. Любомир Борисов, 26. Тони Паликрушев, 17. Цветан Петров, 10. Йоан Петков, 11. Константин Генков /капитан/, 9. Александър Скорчев, 5. Десислав Русев.