Начало / Последни новини / Вихър изпусна Бдин, тръгна си от Видин с двама контузени

Вихър изпусна Бдин, тръгна си от Видин с двама контузени

Вихър /Славяново/ завършиха 3:3 като гост на Бдин /Видин/. Двубоят е от 22-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Селекцията на Красимир Бислимов няма как да е доволна, защото изпусна победата, а двама от футболистите й са с контузии. Домакините първи вкараха чрез Денис Георгиев в 13-ата минута. Веднага след това славяновския бранител Борислав Иванов се контузи и бе сменен от Николай Иванов. Малко след това съотборникът му Иван Иванов си счупи ръката и на мястото му влезе Преслав Антонов. При следващата атака Траян Димитров изравни. През второто полувреме вихърци натиснаха и в 53-ата минута Константин Генков реализира за 2:1. Видинчани заличиха пасива с гол на Мартин Димитров. После Траян Димитров отново даде аванс на Вихър. В последните секунди на мача обаче Мартин Колев спаси точката за бдинци.