Начало / Последни новини / Вихър загуби в Свищов

Вихър загуби в Свищов

Вихър /Славяново/ загуби в Свищов от местния Академик с 0:1. Двубоят бе поредната проверка за двата отбора в хода на подготовката. Единственото попадение реализира юношата Георги Йорданов. Случи се в 84-ата минута, когато при центриране от фаул вратаря на гостите сбърка и в последвалата суматоха най-съобразителен се оказа младия футболист. Това бе и единствената чиста голова ситуация за домакините. Противно на крайния резултат през цялото време превес имаше селекцията на Красимир Бислимов. Тя контролираше всичко в срещата, особено през второто полувреме. Имаше и възможности да спечели, но Александър Скорчев, Димитър Димитров и последното ново попълнение в състава Константин Генков пропиляха най-изгодните положения.