Начало / Последни новини / Вихър без проблеми срещу „студентите“

Вихър без проблеми срещу „студентите“

Вихър победи свищовския Академик в Славяново с 3:1. Двубоят е от деветия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите трябва да са доволни, че си тръгнаха само с три гола в мрежата.

Четвърт час след началния съдийски сигнал Десислав Русев бе в прегръдките на съотборниците си, заради попадението, за което му асистира Константин Генков. Въпреки надмощието си домакините не вкараха повече до почивката. След нея Йоан Петков изпълни прецизно фаул в 60-ата минута за 2:0. Десетина минути по-късно Русев шутира неспасяемо от границата на наказателното поле – 3:0. Той, Цветан Петров и Иван Иванов уцелиха по веднъж гредите. Първите двама направиха още пропуски, както и Генков. Накрая Ивайло Дангуров реализира почетния гол за „студентите“.

Стартов състав на Вихър – 21. Светлин Линев, 77. Николай Иванов, 37. Светослав Кръстев, 6. Любомир Борисов, 26. Тони Паликрушев, 8. Светлин Златарев, 17. Цветан Петров, 10. Йоан Петков, 11. Константин Генков /капитан/, 99. Иван Иванов, 5. Десислав Русев.