Начало / Последни новини / Вихър без проблеми срещу Партизан

Вихър без проблеми срещу Партизан

Вихър победи в Славяново червенобрежкия Партизан с 4:0. Двубоят е от 26-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Резултатът можеше и да е двойно по-голям. Домакините доминираха тотално, създадоха много положения, но повечето от тях пропиляха. Четвърт час след началния съдийски сигнал Константин Генков откри резултата от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Любомир Иванов. В края на полувремето Йоан Петков изведе Траян Димитров очи в очи с вратаря и той го надигра – 2:0. Десетина минути след почивката Генков се разписа за втори път. Попадението бе изключително красиво, след задна ножица. Малко преди края Димитър Димитров проби отдясно и шутира неспасяемо. Четири пъти Преслав Антонов излезе сам срещу вратаря на Партизан, но не успя да вкара. Пропуски направиха още Димитър Димитров, Генков и Любомир Иванов.