Начало / Последни новини / „Боляри“ прегазиха Партизан

„Боляри“ прегазиха Партизан

Партизан /Червен бряг/ загуби с 1:4 от борещия се за първото място Етър /Велико Търново/ в мач от 24-ия кръг на Северозападната В аматьорска футболна група. „Болярите“ напълно заслужено триумфираха на градския стадион. Още в началото бившият нападател на плевенският Спартак – Стефан Христов пропиля две чисти положения. В средата на полувремето обаче топката спря в мрежата на домакините. Там я насочи Иван Скерлев. Десетина минути по-късно положението на „партизаните“ стана още по-тежко след като Джихат Кямил покачи на 2:0. В 54-ата минута Петър Димитров нахлу отдясно и стреля неспасяемо – 3:0. Четвърт час по-късно домакините достигнаха до почетно попадение дело на Цветан Петров след прецизно изпълнен фаул. Крайното 4:1 оформи Радослав Байчев в последните минути на срещата.