Начало / Последни новини / Боксьор от Червен бряг над всички в международен турнир

Боксьор от Червен бряг над всички в международен турнир

Отлично представяне на българският национал по бокс за мъже Рами Киуан в Косово. Възпитаникът на БК Червен бряг бе над всички в международния турнир „Адем Яшари”. Престижното състезание се проведе в Прищина, а българските боксьори спечелиха три медала. В категорията до 75 кг, Рами Киуан разби на финала представителя на домакините Косове Пирева. След края на надпреварата червенобрежкия национал получи и купата за най-техничен боксьор на турнира.

На финала при 64-килограмовите Венсан Киркоров победи Полони Скорупа от Полша. Кристиян Николов пък спечели категорията до 81 кг след успех над Шкипери Кайоши от Албания.

Бойци от Албания, Чехия, Полша, Сърбия, Босна и Херцеговина, Северна Македония, България, Хърватия и Косово се качиха на ринга в турнир „Адем Яшари”.

Снимка: bgboxing.org – фейсбук