Начало / Последни новини / Бивш капитан на ОФК Спартак дебютира с гол, но Партизан загуби в Луковит

Бивш капитан на ОФК Спартак дебютира с гол, но Партизан загуби в Луковит

Бившият капитан на футболният Спартак /Плевен/ – Иво Иванов вкара гол в първия мач за новия си отбор Партизан. Червенобрежкият тим обаче загуби с 1:3 в приятелска среща като гост на Ботев /Луковит/. Първият половин час на мача не предвещаваше подобен край. В него футболистите на Партизан имаха превес и четвърт час след началния съдийски сигнал Иванов изведе отбора си напред – 1:0. След това той пропусна да удвои преднината. Последните 15 минути на първото полувреме бяха за домакините. В 30-ата Петър Иванов наказа грешка на червенобрежката отбрана – 1:1. Десетина минути по-късно Атанас Георгиев стреля неспасяемо от 25 метра и Ботев поведе. После той не успя да се разпише още веднъж до почивката. Стори го обаче в 75-ата минута, когато изпълни прецизно фаул за окончателното 3:1.