Начало / Последни новини / Без проблеми за Партизан в Роман

Без проблеми за Партизан в Роман

Първа победа от началото на подготовката постигна футболният Партизан /Червен бряг/. Селекцията на играещия треньор Любомир Иванов се наложи с 4:1 в Роман над местния Искър. Гостите доминираха тотално през целия двубой, въпреки че заложиха на доста юноши при отсъствието на някои от лидерите – Десислав Русев, Николай Христов и Калоян Тодоров. В средата на първата част Фердо Петров оползотвори подаване на Христо Димов. Юношата асистира и за второто попадение на Петър Гунчев в 29-ата минута. Секунди преди почивката Любомир Иванов изведе Петко Патовски и той направи преднината на червенобрежкия тим класическа. След почивката Стилан Стоянов реализира почетното попадение за домакините от дузпа, отсъдена за игра с ръка на Гунчев. Последният обаче се реабилитира десетина минути преди края, когато се разписа за втори път в мача, оползотворявайки пас на юношата Александър Пенев. Още голови положения пропуснаха играчите на Партизан. Вратарят им Веселин Ганчев пък се справи с двете опасности пред голлинията си.